WIE IS WIE?Team

Ouders en leerlingen kunnen het ganse schoolteam bereiken via Smartschool.

Directie en coördinatie

Sofie Hendrickx

directie

Marleen Meyvis

directie

Liv Van Hyfte

coördinatie

Leerlingbegeleiding

Leerkrachten

Leerkrachten eerste graad

Yarrith Kwik

leerkracht lichamelijke opvoeding

Verena De Nil

leerkracht natuurwetenschappen – fysica

Valérie Lesneuck

leerkracht Frans

Tim Brans

leerkracht Nederlands

Ruben Deplée

leerkracht techniek

Paul Wijnants

leerkracht Latijn

Niki Paelinck

leerkracht aardrijkskunde – wiskunde

Mauro Vanden Berghe

leerkracht Frans

Lies Van de Poel

leerkracht wiskunde

Kris Van Aerschot

leerkracht muzikale opvoeding

Kris Henderieckx

leerkracht lichamelijke opvoeding

Kenneth Venmans

leerkracht Engels – geschiedenis – taalwetenschappen

Mohamed Loutfi

leerkracht islamitische godsdienst

Laura Celen

leerkracht wiskunde

Karin Roelant

leerkracht Engels – Nederlands

Jirka Vandergraesen

leerkracht Latijn – antieke cultuur

Inge Mertens

leerkracht lichamelijke opvoeding

Roeles Nelom

leerkracht protestantse godsdienst

Frank De Ploey

leerkracht Latijn

Evy Meynaerts

leerkracht natuurwetenschappen

Evie Parys

leerkracht aardrijkskunde – burgerschap

Essia Zouheir

leerkracht Frans

Elke Schoepen

leerkracht Engels

Elke Goffa

leerkracht geschiedenis – Latijn – antieke cultuur

Dennis Van Wouwe

leerkracht wiskunde

Celeste Ruyters

leerkracht Nederlands

Cassy Kooijmans

leerkracht plastische opvoeding

An D’Oultremont

leerkracht techniek

Amber Heijdens

leerkracht Frans – taalwetenschappen

Anja Colla

leerkracht niet-confessionele zedenleer – burgerschap

Sofie Bertels

leerkracht lichamelijke opvoeding

Patricia De Ridder

leerkracht natuurwetenschappen

Edith Huysmans

leerkracht geschiedenis

Bruno De Corte

leerkracht katholieke godsdienst

Robrecht Deforche

leerkracht islamitische godsdienst

Tim Van Rompaey

leerkracht economie

Leerkrachten tweede en derde graad

aardrijkskunde: Evie Parys en Dirk Peeters

Duits: Joy Böhm en Sophie Bruers

economie: Kris Deckx, Tim Van Rompaey, Yasmine Boucquey en Dieter Verhaegen

Engels: Sabrina Carota, Kris Deckx, Marijke Haenen, Karin Roelant, Mauro Vanden Berghe en David Vriens

Frans: Michele Filippo, Amber Heijdens, Bieke Van Camp, Veerle Van Loock en Mauro Vanden Berghe

geschiedenis: Hugo Gielis, Elke Goffa, Edith Huysmans, Gregg Lansu en Stijn Vloeberghs

humane wetenschappen: Ester Eyckerman, Stijn Vloeberghs en Femke Wilms

informatica: Guy Leys en Tim Van Rompaey

Latijn en antieke cultuur: Paul Wijnants

levensbeschouwelijke vakken: Jasmine Hackert (NCZ), Femke Wilms (NCZ), Roeles Nelom (PEG), Esteban Florenciano (KGD), Bruno De Corte (KGD), Robrecht Deforche (ISL) en Mohamed Loutfi (ISL)

lichamelijke opvoeding: Sofie Bertels, Kris Henderieckx, Yarrith Kwik en Inge Mertens

artistieke opvoeding: Kris Van Aerschot, Cassy Kooymans

Nederlands: Sophie Bruers, Jozien Emsens, Christine Maes, Elke Schoepen en David Vriens

natuurwetenschappen (chemie, fysica, biologie): Silke Bäumer, Evi Beyers, Verena De Nil, Stijn Lichtert, Nathalie Mauro en Ellen Van Steen

wiskunde: Ingrid Adriaenssen, Yasmine Boucquey, Laura Celen, Heidi Mols, Erik Snijders en Paul Verlodt

Andere leden van het schoolteam

Secretariaat: Nancy Joris, Elke Luyten, Bert Pasmans en Monique Ruts

Econoom: Karin De Vel