WIE IS WIE?Team

Ouders en leerlingen kunnen het ganse schoolteam bereiken via Smartschool.

Directies

Marleen Meyvis

Algemeen directeur

Niki Paelinck

Pedagogisch directeur

1 – 2 – 3

Kristof Biot

Pedagogisch directeur

4 – 5 – 6

Beleidsondersteuner en coördinatie

Liv Van Hyfte

Beleidsondersteuner

Dennis Van Wouwe

Coördinatie (ICT – planning – stages)

Leerlingbegeleiding

Leerkrachten

Leerkrachten eerste graad

Naomi Van Roy

leerkracht aardrijkskunde – geschiedenis

Joey Carlier

leerkracht aardrijkskunde – geschiedenis

Valérie Lesneuck

leerkracht Frans

Tim Brans

leerkracht Nederlands

Ruben Deplée

leerkracht techniek

Paul Wijnants

leerkracht Latijn

Yarrith Kwik

leerkracht lichamelijke opvoeding

Katrien Van Hulst

leerkracht wiskunde

Lies Van de Poel

leerkracht wiskunde

Kris Van Aerschot

leerkracht muzikale opvoeding

Kris Henderieckx

leerkracht lichamelijke opvoeding

Kenneth Venmans

leerkracht Engels – taalwerk

Mohamed Loutfi

leerkracht islamitische godsdienst

Dries Van Cauteren

leerkracht wiskunde

Lorenzo Tiné

leerkracht Engels

Aranka D’heu

leerkracht natuurwetenschappen

Arno Van Stokkum

leerkracht lichamelijke opvoeding – techniek

Roeles Nelom

leerkracht protestantse godsdienst

Carry Van Hoof

leerkracht economie

Evy Meynaerts

leerkracht natuurwetenschappen

Robbe Aertssens

leerkracht kunstbeschouwing – plastische opvoeding

Essia Zouheir

leerkracht Frans

Karolien Beyen

leerkracht Nederlands – Taalwerk

Elke Goffa

leerkracht geschiedenis – Latijn – antieke cultuur

Tom Verdyck

leerkracht wiskunde

Celeste Ruyters

leerkracht Nederlands

Cassy Kooijmans

leerkracht plastische opvoeding

Arancia Vervoort

leerkracht Frans

Anja Colla

leerkracht niet-confessionele zedenleer – burgerschap

Sofie Bertels

leerkracht lichamelijke opvoeding

Sofie Vansant

leerkracht Nederlands

Hugo Van Nueten

leerkracht katholieke godsdienst

Robrecht Deforche

leerkracht islamitische godsdienst

Tim Van Rompaey

leerkracht economie

Leerkrachten tweede en derde graad

Aardrijkskunde: Naomi Van Roy, Joey Carlier en Benjamin Bruyninckx

Artistieke opvoeding: Kris Van Aerschot, Cassy Kooymans en Robbe Aertssens

Burgerschap: Anja Colla, Elke Goffa en Tess Van Santvoort

Duits: Joy Böhm

Economie: Tim Van Rompaey en Davy Van Hecke

Engels: Sabrina Carota, Kris Deckx en David Vriens

Filosofie: Femke Wilms (Dennis Van Vlierberghe)

Frans: Michele Filippo, Veerle Van Loock, Arancia Vervoort en Mauro Vanden Berghe

Geschiedenis: Hugo Gielis (Jasper Wijnings), Gregg Lansu en Stijn Vloeberghs

Humane wetenschappen: Ester Eyckerman en Stijn Vloeberghs

Latijn en antieke cultuur: Paul Wijnants en Elke Goffa

Levensbeschouwelijke vakken: Anja Colla (NCZ), Femke Wilms (NCZ), Roeles Nelom (PDG), Koen Vanderstuyf (OGD), Esteban Florenciano (KGD), Robrecht Deforche (ISL) en Mohamed Loutfi (ISL)

Lichamelijke opvoeding: Sofie Bertels, Kris Henderieckx, Yarrith Kwik, Inge Mertens en Arno Van Stokkum

Nederlands: Sophie Bruers, Jozien Emsens, Christine Maes (Elena Hoskens), Elke Schoepen, David Vriens en Karolien Beyen

Natuurwetenschappen (chemie, fysica, biologie): Silke Bäumer, Evi Beyers, Verena De Nil, Stijn Lichtert, Nathalie Mauro, Dries Van Cauteren en Ellen Van Steen

Sociale en gedragswetenschappen: Ester Eyckerman

Spaans: Veerle Van Loock

STEM-ICT: Silke Bäumer

Wiskunde: Ingrid Adriaenssen, Aranka D’Heu, Verena De Nil, Yasmine Boucquey, Heidi Mols, Erik Snijders, Lenore Beysen, Rini Dammen en Davy Van Hecke

Andere leden van het schoolteam

Secretariaat: Nancy Joris, Elke Luyten, Bert Pasmans en Greet Dufraing

Econoom: Karin De Vel

ICT-coördinator: Dennis Van Wouwe