Team

Hieronder vindt u het vastbenoemd en voor doorlopende duur aangesteld schoolpersoneel. Dit team wordt nog aangevuld met een aantal tijdelijke personeelsleden en contractueel keuken- en onderhoudspersoneel.

Ouders en leerlingen kunnen het ganse schoolteam bereiken via Smartschool.

Directie

Algemeen Directeur: Ann Cuvelier

Coördinatoren

Coördinator 1ste, 2de en 3e jaar: Sofie Hendrickx

Coördinator 4e, 5e en 6e jaar: Marleen Meyvis

Leerkrachten

aardrijkskunde: Bieke Van Riel, Inge D’Exelle, Niki Paelinck en Dirk Peeters

Duits: Joy Bohm

economie: Kris Deckx, Tim Van Rompaey en Dieter Verhaegen

Engels: Katrien Borms, Tim Brans, Sabrina Carota, Kris Deckx, Marijke Haenen, Sofie Hendrickx, Karin Roelant en David Vriens

Frans: Michele Filippo, Valérie Lesneuck, Carla Mertens, Aagje Verhees, Veerle Van Loock en Essia Zouheir

geschiedenis: Hugo Gielis, Sofie Hendrickx, Edith Huysmans, Gregg Lansu, Kenneth Venmans en Jasper D’Huyvetter

humane wetenschappen: Ester Eyckerman, Gregg Lansu en Jasper D’Huyvetter

informatica: Kurt Vermeiren, Tim Van Rompaey en Inge D’Exelle

Latijn: Stefanie Van Dyck en Paul Wijnants

levensbeschouwelijke vakken: Anja Colla (NCZ), Janik Van der Borgt (NCZ), Hans Meijer (PEG), Olivier Bogaert (KGD), Greet Aka (KGD), Debora Marelus (ISR), Kristopolis (ORT) en Mohamed Loutfi (ISL)

lichamelijke opvoeding: Steven Bemindt, Kris Henderieckx, Yarrith Kwik en Inge Mertens

muzikale opvoeding: Kris Van Aerschot

Nederlands: Katrien Borms, Tim Brans, Sabrina Carota, Marijke Haenen, Christine Maes, Karin Roelant, Kris Van Aerschot, Veerle Van Loock, Carry Van Hoof, David Vriens, Bieke Van Riel en Celeste Ruyters

plastische opvoeding: Cassy Kooijmans

techniek: Lieve Dirks en Kurt Vermeiren

wetenschappen: Evi Beyers, Verena De Nil, Patricia De Ridder, Guy Leys, Stijn Lichtert, Nathalie Mauro, Evy Meynaerts, Lisa Duchâtelet en Ellen Van Steen

wiskunde: Ingrid Adriaenssen, Aranka D’Heu, Heidi Mols, Jan Ruisch, Erik Snijders, Dennis Van Wouwe, Paul Verlodt en Yasmine Boucquey

Andere leden van het schoolteam

Leerlingbegeleiding: Erica Denissen

Secretariaat: Nancy Joris, Elke Luyten, Bert Pasmans, Monique Ruts

Econoom: Karin De Vel